Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket pre-rinse faucets and spray valves.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 881966 pre-rinse faucets and spray valves
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 881966 O Ring 11/16 Inch Id 3/32 Inch Width for Tands S Nautilus
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 881966 |
| Manufacturer Part # | 881966 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.09" |
| Depth | 0.69" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 881966 "o" Ring For T&s Nautilus B-114 Pre-rinse Unit, 17 Required., Also Fits T&s Models B-117 B-118 B-127 B-137 B-13., Vulcan Kettle
