RestaurantSupply.com is your trusted source for Prince Castle steam table accessories.
- Authorized Prince Castle dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Prince Castle 88-682S steam table accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Prince Castle 88-682S 3.3 Inch Lampholder OEM Electric Light Fixture
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 88-682S |
| Manufacturer Part # | 88-682S |
| Height | 2.15" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 10.1" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 88-682S Lampholder
