RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 87990 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 87990 0.65 Inch Slotted Screw Tri-Hed Steel Fastener
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 87990 |
| Manufacturer Part # | 87990 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 87990 Screw Slotted Tr Hd 1/4 20x1/2