Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE strip doors.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 879863 strip doors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 879863 Nylon Door Cord 4 Foot for True Gdm-33 Gdm-47
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 879863 |
| Manufacturer Part # | 879863 |
| Height | 1.45" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.9" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 879863 Nylon Door Cord 4 Foot, True Gdm-33 Gdm-47
