Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 879656 10 Inch Backscreen Kit to TSSU TWT TUC for Commercial Use
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 879656 |
| Manufacturer Part # | 879656 |
| Height | 0.33" |
| Width | 9.88" |
| Depth | 32.63" |
| Weight | 0.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 879656 Backscreen Kit Tssu/twt/tuc 48 32
