RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 87953 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 87953 4.8 Inch Transformer Electric for 120 to 240V Appliances
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 87953 |
| Manufacturer Part # | 87953 |
| Height | 3.25" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 2.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 87953 Transformer 120/208/240v Spcl