Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE strip warmers.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 879490 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 879490 48 Inch Shelf Assembly Rear to Support Commercial Storage Silver
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 879490 |
| Manufacturer Part # | 879490 |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Depth | 48.5" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 879490 Shelf Std Assembly Rear Silver 48
