Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE strip warmers.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 879380 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 879380 51 Inch Grill Assembly Gdm 47 Black with Durable Finish
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 879380 |
| Manufacturer Part # | 879380 |
| Height | 3.5" |
| Width | 13" |
| Depth | 52" |
| Weight | 9.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 879380 Grill Assembly Gdm 47 Black 50 5/8w X 11
