Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE faucet and drain accessories.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 879255 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 879255 3 13/16 Inch Top Center Hinge Door Assembly Zinc
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 879255 |
| Manufacturer Part # | 879255 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 879255 Material Zinc, Length 3 13/16", 97 Mm, Includes Mounting Hardware And Nylon Bushing, Type Top Center
