Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe aftermarket meat processing equipment.
- Engineered to match existing Globe units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Globe 879-AS meat processing equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe 879-AS 1 1/2 Inch Knob and Shaft Center Plate Black Plastic
| Fits with Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 879-AS |
| Manufacturer Part # | 879-AS |
| Height | 1.75" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe 879-AS Slicer Knife Center Plate Knob & Shaft 1 1/2" X 9", 1/4" Male Thread Black Plastic Knob, Globe, Slicer All Models Except "gc" Series.
