Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 878867 12 Inch Stainless Steel Grill Assembly GDM 23f Left Hand
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 878867 |
| Manufacturer Part # | 878867 |
| Height | 1.75" |
| Width | 12" |
| Depth | 46" |
| Weight | 4.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 878867 Grill Assembly Gdm 23f Ss Lh 26 3/4l X 1
