Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE strip warmers.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 878739 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 878739 2 Inch Latch Kit Tmc 49/58 Front Side to Refrigeration Units
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 878739 |
| Manufacturer Part # | 878739 |
| Height | 1.9" |
| Width | 2" |
| Depth | 3.4" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 878739 Latch Kit Tmc 49/58 Front Side
