Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 878009 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 878009 3.55 Inch Hinge to Fit TBB Top Mount Doors
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 878009 |
| Manufacturer Part # | 878009 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 5.55" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 878009 Hinge Kit Door Top Rh Tbb 24 48g
