Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 877929 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 877929 19 Inch Lid Liner Kit Food Safe Polymer for 12 Pan Mega
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 877929 |
| Manufacturer Part # | 877929 |
| Height | 1" |
| Width | 19" |
| Depth | 27.5" |
| Weight | 1.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 877929 Lid Liner Kit Tssu 12 Pan Mega 27 1/4w X
