Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 877919 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 877919 22 1/4 Inch Lid Liner Kit Tpp 67/93 Small Thermoplastic
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 877919 |
| Manufacturer Part # | 877919 |
| Height | 4.2" |
| Width | 15.1" |
| Depth | 25.7" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 877919 Lid Liner Kit Tpp 67/93 Small 22 1/4 X 1