Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE refrigerated display cases.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 877916 refrigerated display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 877916 14 Inch Lid Liner Kit with Durable Polypropylene for 44 Liter Containers
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 877916 |
| Manufacturer Part # | 877916 |
| Height | 5" |
| Width | 15" |
| Depth | 45" |
| Weight | 5.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 877916 Lid Liner Kit Tpp 44 Large 42 3/4l X 14