Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 877877 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 877877 12 Feet Line Set for R134a Refrigeration Systems
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 877877 |
| Manufacturer Part # | 877877 |
| Height | 4.7" |
| Width | 9.95" |
| Depth | 19.45" |
| Weight | 0.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 877877 Line Set Ta/tg/tr2r R134a 12' X .064id