RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 87648-002 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 87648-002 5 Inch Dual Solenoid Valve Gas 1/2 Inch Fpt
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 87648-002 |
| Manufacturer Part # | 87648-002 |
| Height | 3" |
| Width | 5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 1.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 87648-002 Dual Solenoid Valve Gas-nat 1/2fpt, 50/60hz 25v 3-5" Wc
