Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE ice machine parts and accessories.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 875952 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 875952 15 Inch Evap Cover Assembly OEM for TRUE Refrigeration
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 875952 |
| Manufacturer Part # | 875952 |
| Height | 7.5" |
| Width | 15" |
| Depth | 31.9" |
| Weight | 11.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 875952 Evap Cover Assy Tbb 2 3 4 '00 Design For
