Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 875587 52-3/8 Inch Door Spring Kit for True GDM T-23 Series
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 875587 |
| Manufacturer Part # | 875587 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 52.5" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 875587 Door Spring Kit, 52-3/8" Long Overall, True Gdm / T-23 T-23f T-35 T-49 T-49f T-72f Ts23
