Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket steam tables and food wells.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 875548 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 875548 1-1/2 Inch Diameter Cold Control Knob for Duke Master-bilt Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 875548 |
| Manufacturer Part # | 875548 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE 875548 Cold Control Knob, "colder", Knob 1-1/2" Dia. 2 Prong Slots For Mounting, ( Cutler Hammer Type ) 1-9 Colder ->., Duke, Master-bilt
