Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE -875545 15 Inch Door Handle Kit True T Series Stainless Steel
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | -875545 |
| Manufacturer Part # | -875545 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.6" |
| Depth | 15.4" |
| Weight | 0.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE -875545 Door Handle Kit 15" Stainless Steel, True T Series T-23 T-23-2 T-23f T-35 T-49 T-49f Ts23
