- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 875421 21 Inch Gas OEM Refrigeration Component Stainless Steel
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 875421 |
| Manufacturer Part # | 875421 |
| Height | 15" |
| Width | 21" |
| Depth | 23" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 875421 Unit 1/2 134 Ak168ah T 52tm