Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket uninsulated beverage dispensers.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 875304 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 875304 6 Inch Meat Grip Stainless Steel Compatible Hobart Models
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 875304 |
| Manufacturer Part # | 875304 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 8" |
| Weight | 2.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 875304 Hobart 2612 2712 2812 2912 Except 2812alb
