FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 875036 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 875036 27 Inch Door Assembly with Stainless Steel for Gdm 41cpt
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 875036 |
| Manufacturer Part # | 875036 |
| Height | 7" |
| Width | 27" |
| Depth | 39" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 875036 Door Assembly Gdm 41cpt 48 Frnt Lt