FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 875/BLACK coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 875/BLACK 7 Inch Coffee Grinder Black - Retail Model
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 875/BLACK |
| Manufacturer Part # | 875/BLACK |
| Height | 28" |
| Width | 7" |
| Depth | 15" |
| Weight | 48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 875/BLACK Coffe Grinder Retail 3 Black