RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart mixer parts and accessories.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 874790 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 874790 20 Quart Beater Stainless Steel with Locking Pin
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 874790 |
| Manufacturer Part # | 874790 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 3.64 lbs |
| Weight | 3.64 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 874790 20 Quart Flat Beater With Locking Pin. Will Replace, Attachments With Pin On Hobart "legacy" Or "hl" Series, Models.
