FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE strip warmers.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 874532 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 874532 14 Inch Stainless Steel Refrigeration Unit with Precise Temperature Control
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 874532 |
| Manufacturer Part # | 874532 |
| Height | 15" |
| Width | 14.9" |
| Depth | 19.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 874532 Unit 1/2 134 Ak168ah Gdm/ts
