Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 874471 11 Inch R404a OEM Refrigerant Line Set Corrosion Resistant
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 874471 |
| Manufacturer Part # | 874471 |
| Height | 5" |
| Width | 11" |
| Depth | 31" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 874471 Line Set T 23dt Frz R404a