Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE strip warmers.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 874434 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 874434 Line Set 8.4 Inch OEM R134a Refrigerant Transfer
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 874434 |
| Manufacturer Part # | 874434 |
| Height | 5.45" |
| Width | 8.4" |
| Depth | 20.8" |
| Weight | 0.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 874434 Line Set Tssu/tuc/twt 27 R134a
