Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE strip warmers.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 874408 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 874408 Line Set 10' R134a Designed for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 874408 |
| Manufacturer Part # | 874408 |
| Height | 13" |
| Width | 18" |
| Depth | 69" |
| Weight | 14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 874408 Line Set Gdm 69/72 Rgt R134a 10' X .054