FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 874377 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 874377 35 Inch Stainless Steel Door Assembly for Refrigeration
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 874377 |
| Manufacturer Part # | 874377 |
| Height | 6" |
| Width | 35" |
| Depth | 36" |
| Weight | 1.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 874377 Door Assembly Tdbd 96 3/6 Lt Rear