Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 874212 11 Inch Backscreen Kit Electric for Tpp Tuc Twt
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 874212 |
| Manufacturer Part # | 874212 |
| Height | 0.1" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 874212 Backscreen Kit Tpp/tuc/twt 67 115v/208v
