FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 873173 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 873173 29 Inch OEM Door Assembly for Medium-Volume Refrigeration
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 873173 |
| Manufacturer Part # | 873173 |
| Height | 6" |
| Width | 29" |
| Depth | 31" |
| Weight | 0.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 873173 Door Assy Ts 49f 4 Lh Bt Rec Hd Tors. 11