Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 873159 5.15 Inch Stainless Steel Mullion Assembly Drawer with Descriptors
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 873159 |
| Manufacturer Part # | 873159 |
| Height | 3.7" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 28.7" |
| Weight | 2.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 873159 Mullion Assembly Drawer Tuc/twt60 Horiz.
