Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE strip warmers.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 873135 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 873135 4.2 Inch Rubber Gasket for Food Processing Equipment
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 873135 |
| Manufacturer Part # | 873135 |
| Height | 0.1" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 4.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 873135 Gasket Draft Standard Rubber