Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 873008 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 873008 1.75 Inch Door Gasket Retainer Kit for GDM Models
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 873008 |
| Manufacturer Part # | 873008 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 53.75" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 873008 Retainer Kit Door Gasket Gdm 19 23 49 2)
