RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe 873-CB-1 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe 873-CB-1 Nylock Nut OEM Stainless Steel Available
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 873-CB-1 |
| Manufacturer Part # | 873-CB-1 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe 873-CB-1 Nylock Nut