RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe pizza pans.
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe 873-CB pizza pans
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe 873-CB 0.75 Inch Cleaning Brace Steel Durable Support for Equipment
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 873-CB |
| Manufacturer Part # | 873-CB |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe 873-CB Cleaning Brace