Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 872925 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 872925 3.45 Inch Mullion Assembly T Cooler OEM Corrosion Resistant
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 872925 |
| Manufacturer Part # | 872925 |
| Height | 2.2" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 52.67" |
| Weight | 4.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 872925 Mullion Assembly T Coolers
