RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 872857 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 872857 OEM Width 0.88 Inch Hl302 Key Set of 2 for Commercial Use
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 872857 |
| Manufacturer Part # | 872857 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.88" |
| Depth | 1.88" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 872857 Key Hl302 (set Of 2) Tdd 1 New 3/2/2000
