Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 872804 3.1 Inch Lock Kit Barrel with Corrosion-Resistant Metal
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 872804 |
| Manufacturer Part # | 872804 |
| Height | 1.35" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 7.75" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 872804 Lock Kit Barrel Tssu/tbb 1 2/ /twt #c41
