Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 872801 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 872801 8 Inch Lock Kit Ratchet for GDM/Deli Equipment
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 872801 |
| Manufacturer Part # | 872801 |
| Height | 2.6" |
| Width | 8.35" |
| Depth | 23.85" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 872801 Lock Kit Ratchet Gdm/deli