Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 872402 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 872402 4.65 Inch Rail Lid Kit with Durable Materials for TRUE Units
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 872402 |
| Manufacturer Part # | 872402 |
| Height | 1.55" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 22.3" |
| Weight | 0.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 872402 Rail Lid Kit Lt Td Series 2 X 22 1/4
