Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE refrigerated display cases.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 872070 refrigerated display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 872070 10 Inch Caster Kit Swivel Set of 6 for Foodservice
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 872070 |
| Manufacturer Part # | 872070 |
| Height | 6.85" |
| Width | 10" |
| Depth | 16.3" |
| Weight | 20.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 872070 Caster Kit (set Of 6) 4" Plate Swivel