Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 872069 10 Inch Caster Kit with Swivel Wheels for Mobility
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 872069 |
| Manufacturer Part # | 872069 |
| Height | 6.75" |
| Width | 10" |
| Depth | 11.55" |
| Weight | 12.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 872069 Caster Kit 4 Trcb Set/4 Swivel
