Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE restaurant knives.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 872-504 restaurant knives
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 872-504 41 Inch Track for Sliding Doors Stainless Steel
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 872-504 |
| Manufacturer Part # | 872-504 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 41" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 872-504 Material Stainless Steel, Length 41", 1041 Mm
