Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 872-503 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 872-503 Length 45 Inch Track V with Stainless Steel Construction
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 872-503 |
| Manufacturer Part # | 872-503 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 45" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 872-503 Material Stainless Steel, Length 45", 1143 Mm
