RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 8717700 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 8717700 Magnet 0.85 Inch OEM Stainless Steel with Descriptors
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 8717700 |
| Manufacturer Part # | 8717700 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 8717700 Magnet
