Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 871658 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 871658 14 Inch Commercial Grill Assembly Stainless Steel
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 871658 |
| Manufacturer Part # | 871658 |
| Height | 2.75" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 26.8" |
| Weight | 5.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 871658 Grill Assembly Gdm 23f Ss 26 3/4w X 11 3
